August 22, 2022

Vetem Produkte cilësore

Tek SOLARON ne nuk garantojnë sistemin më të lirë, por ju garantojmë përdorimin e produkteve më cilësore. Përveç se instalojmë vetëm module dhe invertera të markave që ne u besojmë, nuk negocjomë as me komponentë të tjerë të sistemit. I tillë është kablli diellor i…
Read More
August 22, 2022

Instrumentat

Matjet e natyrës elektrike me instrumenta janë të domosdoshme në çdo instalim elektrik, përfshirë fotovoltaikët. Solaron shpk drejtohet nga inxhinierë, ekspertë të teknologjisë dhe njohës të mirë të disa standardeve IEC të lidhura me këtë teknologji. Si rrjedhojë, për ne është e domosdoshm dhe e…
Read More
August 22, 2022

Foto Half Cut

Modulet fotovoltaike gjysmë-qelizore janë një zhvillim teknologjik i 5 viteve të fundit. Avantazhi i tyre kryesor është se kanë humbje të reduktuar të rezistencës omike, gjë që përmirëson efikasitetin e modulit nën STC (Kushte Standarte Testimi). Për shkak të konfigurimit të qelizave brenda modulit dhe…
Read More
December 7, 2017

Cras non dapibus

Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Pellentesque aliquet sodales diam, ut dictum tortor ullamcorper eget. Etiam eu volutpat lorem. Duis at porta ipsum. Cras non dapibus erat, ac imperdiet libero. Proin a justo a risus semper suscipit. Duis porttitor consequat arcu,…
Read More
December 7, 2017

Nunc ultricies erat

Suspendisse bibendum risus non nunc sollicitudin, ut fermentum odio pharetra. Nunc ultricies erat nulla, ut vulputate risus sollicitudin vel. Maecenas eget mattis ligula. Quisque vestibulum est velit, ut aliquet felis porta id. Quisque facilisis dolor vel ultrices varius. Maecenas diam erat, feugiat non tempor ut,…
Read More
December 7, 2017

Quisque

Phasellus ut viverra velit. Etiam elementum, nisi a convallis rhoncus, lorem dui fringilla arcu, ac tincidunt metus augue a arcu. Quisque accumsan erat sed ex lobortis elementum. Maecenas mauris nulla, vestibulum et ullamcorper vitae, laoreet ac ante. Maecenas elit felis, congue in volutpat eget, euismod…
Read More
December 7, 2017

Mauris ut semper

Mauris ut semper risus. Fusce venenatis egestas leo a tempor. Nullam lectus nibh, facilisis id condimentum vitae, hendrerit at orci. Curabitur varius, eros id auctor consequat, odio ante mattis dolor, vel porttitor erat erat vitae diam. Vestibulum porta malesuada arcu, sed varius est faucibus nec.…
Read More
December 7, 2017

Lacinia erat

Ut vehicula euismod iaculis. Pellentesque at lacinia erat, sit amet congue risus. Vivamus iaculis nisl elit, et imperdiet lectus cursus nec. In quis faucibus dui. Proin posuere nisl molestie, condimentum nunc et, consequat enim. Donec eu blandit est. Nullam tincidunt gravida tellus blandit ultrices. Sed…
Read More
December 7, 2017

Sed gravida

Integer quis odio nisi. In sodales augue id quam eleifend rutrum. Vestibulum eu commodo dolor. Vivamus ut tincidunt orci, sit amet interdum nibh. Morbi molestie varius lorem, condimentum viverra ligula consequat sit amet. Aliquam eget egestas est, eget volutpat arcu. Sed gravida neque sit amet…
Read More
December 7, 2017

Maecenas sit amet

Integer non urna vitae erat facilisis egestas id ut ligula. In laoreet ut neque a rhoncus. Praesent vitae ligula at tellus tristique porttitor. Sed eleifend vehicula tortor, vitae efficitur nulla rutrum ac. Donec aliquet at magna posuere tincidunt. Pellentesque venenatis ante ut felis mollis efficitur.…
Read More